Kategorie
blog

Jak działają implanty prącia?

Operacja implantu prącia jest zabiegiem, który pomaga mężczyznom z zaburzeniami erekcji, który nie zareagował na inne rodzaje leczenia.

Operacja implantu prącia zamów cialis polega na umieszczeniu protezy wewnątrz penisa i moszny. To urządzenie pomaga mężczyźnie osiągnąć erekcję i odzyskać funkcje seksualne.

W tym artykule badamy rodzaje dostępnych implantów prącia i ich działanie. Przyjrzymy się również temu, czego mężczyzna może oczekiwać od operacji implantu prącia.Kto jest kandydatem na implanty prącia?

Mężczyźni z zaburzeniami erekcji  kamagranajtaniej.pl spowodowanymi konkretnym problemem medycznym są najlepszymi kandydatami do tego rodzaju zabiegu.

Jednak w większości przypadków lekarze najpierw próbują prostszych i mniej inwazyjnych metod leczenia. Jeśli te leczenie się nie powiedzie, mężczyźni z zaburzeniami erekcji mogą rozważyć operację implantu prącia.Rodzaje implantówUdostępnij na PinterestIstnieją trzy główne typy implantów prącia, które mogą być oferowane mężczyznom z zaburzeniami erekcji.

Dostępnych jest kilka różnych rodzajów implantów prącia. Używany typ będzie zależeć od potrzeb i preferencji mężczyzny.

Istnieje kilka czynników, które mężczyzna i jego lekarz muszą wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji, który implant będzie najbardziej odpowiedni, w tym:

  • rozmiar i typ ciała
  • wiek mężczyzny i jego partnera
  • rozmiar penisa, żołędzi i moszny
  • każda historia wcześniejszej operacji brzucha lub miednicy
  • obecność kolostomii
  • historia przeszczepu nerki
  • niezależnie od tego, czy penis jest obrzezany
  • ogólne zdrowie i dobre samopoczucie
  • długość życia

Istnieją trzy główne typy implantów prącia.

levitra tanio

Trzyczęściowa pompa nadmuchiwana

Trzyczęściowa nadmuchiwana pompa polega na umieszczeniu dwóch cylindrów w penisie, nadmuchiwanej pompy w mosznie i napełnionym płynem pojemniku w jamie brzusznej. Wszystkie te elementy są połączone specjalnymi rurkami.

Ściśnięcie pompy w mosznie kamagranajtaniej.pl powoduje przepływ płynu z pojemnika do cylindrów, tworząc erekcję. Kiedy zawór uwalniający jest ściśnięty, płyn wypływa z cylindra i wraca do pojemnika, powodując zwiotczenie penisa.

Po napompowaniu trzyczęściowy implant nadmuchiwanej pompy działa i czuje się jak naturalna erekcja. Implant jest również naturalny i wygodny w stanie wiotkim.

Dwuczęściowy nadmuchiwany

Ten typ implantu jest podobny do trzyczęściowego nadmuchiwanego urządzenia i działa w ten sam sposób. Jednak zamiast osobnego pojemnika wypełnionego płynem płyn jest utrzymywany w pompie w mosznie.

Dwuczęściowe nadmuchiwane urządzenie nie jest jednak tak sztywne, jak trzyczęściowy implant.

Półsztywne lub ciągliwe pręty

Ten rodzaj implantu kamagranajtaniej.pl/cialis-bez-recepty.htm prącia polega na wszczepieniu przez chirurga dwóch prętów elastycznych do penisa. Implanty nigdy nie zmieniają wielkości ani sztywności i utrzymują stan półsztywny. Można je jednak łatwo ustawić w różnych pozycjach.

Implanty są zwykle wygięte w dół, ale można je wyprostować w pozycji do góry, gdy jest to potrzebne do stosunku płciowego.

Mimo że są bardzo łatwe w użyciu, wielu mężczyzn uważa, że ich stały stan sztywności jest niewygodny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.